Drzwi antywłamaniowe

OPIS DRZWI

Przedstawiamy Państwu nową gamę drzwi antywłamaniowych, która łączy wiedzę i umiejętności z doświadczeniem firmy w zakresie ochrony przestrzeni mieszkalnych.

W rezultacie oferujemy drzwi łączące w sobie odporność antywłamaniową, przeciwogniową, dymoszczelną a także dźwiękoszczelną poświadczoną odpowiednimi aprobatami oraz certyfikatami, co dodatkowo gwarantuje poczucie bezpieczeństwa.

Ponadto drzwi antywłamaniowe możemy „Dopasować do Państwa Potrzeb” w zakresie wymiarów, dodatkowych elementów wyposażenia oraz szerokiej gamy kolorystycznej wykończenia, które nadają elegancki wygląd produktom.

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi antywłamaniowe w Klasie RC2, RC3, RC4, przeciwpożarowe EI 30 i EI 60, dymoszczelne i o podwyższonej akustyce.

WYPOSAŻENIE DRZWI

Wyposażenie standardowe:

– ościeżnica narożna

– wizjer szerokokątny

– sztywny łańcuch

– uszczelka dolna – opadająca

Wyposażenie opcjonalne:

– ościeżnica wewnętrzna

– przedościeżnica

– zamek dzienny z pokrętłem

– próg drewniany

Skrzydła drzwi mają budowę skrzynkową, wykonane są z blachy stalowej grubości 0,7mm. Składają się z arkusza blachy oraz wzmocnień połączonych ze sobą poprzez klinczowanie, zgrzewanie lub spawanie stykających się krawędzi. Całkowita grubość skrzydła wynosi 65 mm.
Zewnętrzną powierzchnię dekoracyjną stanowią okładziny z płyty drewnopodobnej.
Okładzina ozdobna montowana jest za pomocą kształtowników z blachy ocynkowanej grubości 1mm.
Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 1,5 – 2 mm.

Ościeżnica, zawiasy jak również kształtowniki spinające konstrukcję drzwi z panelami dekoracyjnymi mogą być malowane w dowolnym kolorze z palety RAL.